ПЕРЕСВІТ

Ми знаємо , як дорого коштує Ваш час! І раді Вам допомогти вигідно купити -продати квартиру , будинок , земельну ділянку , комерційну нерухомість , зняти або здати в оренду нерухомість ; надати допомогу у підготовці документів та отриманні кредиту.

Все що Вам потрібно - від подачі оголошення до реєстрації угоди ми візьмемо на себе.

Мета нашої роботи – швидка, практична, ефективна і вигідна допомога у вирішенні питань , пов'язаних з нерухомістю. Ми акумулюємо професіоналізм і можливості всієї нашої команди , щоб виправдати очікування клієнта , давати йому набагато більше того, за чим він прийшов до нас, а також задоволення і вигоду від співпраці.

Щоб виправдати Ваші надії , ми бачимо в кожному не просто чергового клієнта , а індивідуальність з унікальними бажаннями. Нерухомість для кожного - це велика цінність. І тільки перейнявшись по справжньому бажаннями і потребами клієнтів , ми втілимо Вашу мрію в реальність.

Наша місія полягає в тому , щоб представити на ринку нерухомості нову цивілізовану і якісну модель обслуговування клієнтів - компанію, яка: працює не з нерухомістю - а з людьми і надає послуг набагато більше ніж очікує клієнт.

Індивідуальний підхід до кожного хто приходить в « Пересвіт» за консультацією чи послугою - ми шукаємо той варіант , який підходить для Вас .

Професіонали завжди готові втілити будь-яке бажання клієнта в реальність.

Ми - не просто пропонуємо послуги на ринку нерухомості - ми допомагаємо зустрітися з мрією і досягти поставлених цілей.

Наша мета - бути тією компанією , яку Ви з радістю порадите своїм близьким і знайомим. Діяльність нашої компанії спрямована на надання підтримки Клієнту на ринку нерухомості. Ми звільнимо вас від тягот формальних процедур і надамо Вам достатньо часу для прийняття обдуманого рішення . Зробити правильний вибір - складний крок і Ви це знаєте. Але Ви також знайте , що агентство нерухомості « Пересвіт» допоможе Вам зробити правильний вибір. Досвід має значення!

 

БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ОГОЛОШЕНЬ на продаж та оренду житлової та комерційної нерухомості , ділянок , дачних будинків та іншої нерухомості!

Телефонуйте: ( 0432 ) 69-05-67 , ( 096 ) 47-89-567 .

 

Наш досвід - гарантія успіху Вашої справи !